معرفی بهترین تلویزیون ایرانی 55 اینچ با بررسی برند های تاپ ایرانی

بهترین تلویزیون ایرانی 55 اینچ در بازار ایران کدام مدل است؟ در این پست قصد داریم تلویزیون های ایرانی 55 اینچ و برند های معتبر موجود را مورد بررسی قرار دهیم تا شما با مطالعه و بررسی آنها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

تلویزیون های 55 اینچی ایرانی در حال حاضر جزء محصولاتی بسیار پرفروش و پر مخاطب در ایران است. این محصولات علاوه بر قیمت مناسبی که دارند دارای طراحی بسیار زیبا و کیفیتی عالی هستند. در ادامه بیشتر با این محصولات برتر ایرانی آشنا خواهید شد.

بهترین مارک تلویزیون ایرانی 55 اینچ

برای انتخاب تلویزیونی ایرانی برتر لازم است قبل از بررسی مدل های مختلف با برند های برتر بازار آشنا شوید. در ادامه لیستی از بهترین سازنده گان انواع تلویزیون های 55 اینچی موجود در ایران را به شما معرفی خواهیم کرد.

به طور کلی میتوان گفت که برند های اسنوا، ایکس ویژن، جی پلاس و سام الکتریک جزء برترین و محبوب ترین های موجود در ایران هستند. محصولات تولید شده توسط این برند ها دارای کیفیتی عالی و قیمتی مناسب است. (کیفیت این محصولات به حدی است که توان مقابله با محصولات مشابه خارجی را دارند.)

چه نوع تلویزیونی بخرم؟ مسطح یا خمیده؟

تلویزیون های 55 اینچی را در مدل های مسطح و خمیده تولید و عرضه میکنند بنابراین لازم است شما بدانید که کدام مدل برای شما مناسب تر است. قطعا محصولات خمیده دارای قیمتی بالاتر از مدل های مسطح هستند پس اگر قیمت کمتر برای شما اهیمت دارد قطعا مدل های مسطح برای شما مناسب تر است.

نحوی نمایش تصاویر در مدل های خمیده و مسطح تقریبا یکسان است. اما به طور کلی میتوان گفت که مدل های خمیده گسترده تصویر بیشتری را ارایه میدهد.
**اگر قصد انتخاب مدلی بسیار جذاب و زیبا را دارید میتوان گفت که تلویزیون های خمیده گزینه ای ایده ال برای شما هستند.**

قیمت تلویزیون 55 اینچ ایرانی

تلویزیون های 55 اینچی ایرانی در مقایسه با مدل های خارجی دارای قیمتی بسیار مناسب تر هستند از این رو اگر قصد خرید تلویزیونی باکیفیت و خوش قیمت را دارید قطعا مدل ها و برند های ایرانی بهترین گزینه های موجود هستند. اما به طور کلی میتوان گفت که قیمت این محصولات از 15 میلیون تومان شروع و به 23 میلیون تومان ختم خواهد شد.

معرفی پرفروش ترین تلویزیون 55 اینچی ایرانی


تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 55XYU715 سایز 55 اینچ

باتوجه به بررسی های صورت گرفته و با در نظر گرفتن معیار های چون قیمت مناسب، کیفیت بالا، میزان رضایت خریداران، تعداد فروش بالا و… میتوان گفت که تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 55XYU715 سایز 55 اینچ یکی از پرفروش ترین تلویزیون های 55 اینچی موجود در بازار ایران است. مشخصات این محصول له شرح زیر است:

بهترین تلویزیون ایرانی ۵۵ اینچ + معرفی 10 مدل برتر بازار

در ادامه این بخش لیستی 10 تایی از جدیدترین و محبوب ترین تلویزیون های 55 اینچی ایرانی موجود در بازار را برای شما آماده کرده ایم تا با بررسی آنها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. توجه داشته باشید که تمامی محصولات این بخش دارای گارانتی معتبر هستند و توسط برند های برتر داخلی تولید و عرضه شده اند.

1 تلویزیون هوشمند ال ای دی اسنوا مدل SSD-55Sk14100U سایز 55 اینچ

تلویزیون هوشمند ال ای دی اسنوا مدل SSD-55Sk14100U سایز 55 اینچ

مشخصات این محصول

2 تلویزیون هوشمند ال ای دی ایکس ویژن مدل 55XTU845 سایز 55 اینچ

تلویزیون هوشمند ال ای دی ایکس ویژن مدل 55XTU845 سایز 55 اینچ

مشخصات این محصول

3 تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 55XTU775 سایز 55 اینچ

مشخصات این محصول

4 تلویزیون هوشمند ال ای دی جی پلاس مدل GTV-55PQ732S سایز 55 ایمشخصات این محصول

5 تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-55SA640U سایز 55 ای

مشخصات این محصول