پست های آموزشی خرید جهیزیه و اصول خانه داری


طرز استفاده از لباسشویی ؛ راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی

طرز استفاده از لباسشویی ؛ راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی

طرز استفاده از لباسشویی ؛ راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ؛ اکنون که   لباسشویی نو خریدید و به منزل آورده اید ، نوبت به نصبش می رسد ، که باید   بوسیله ی نصاب انجام گیرد و یا اینکه خودتان اطلاعات لازم را داشته باشید .   برای روشن کردن لباسشویی کافی است که آن را به برق وصل کنید و  مواد  رختشویی را داخل محفظه اش بریزید و با توجه به نوع و جنس لباسهایتان که در   پایین بطور مفصل در موردش توضیح داده ایم .

تفاوت سولاردام، آون توستر و مایکروویو چیست؟

تفاوت سولاردام، آون توستر و مایکروویو چیست؟

ممکن است  شما هم به دنبال خرید وسیله‌ای برای پخت سریع غذاهایی مانند پیتزا، مرغ  سوخاری، انواع کیک‌ها و… باشید؛ اما ندانید که از بین دستگاه‌های مختلف  موجود در بازار کدام را انتخاب کنید. آون توستر، سولاردام و مایکروویو  دستگاه‌های موجود در بازار هستند که در این زمینه به شما کمک می‌کنند.این  دستگاه‌ها برخلاف اینکه ظاهر تقریبا مشابه‌ای دارند، در عملکرد خود  تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند که باعث شده است هر کدام مزایا و معایب  خاص خود را داشته باشند. نحوه عملکرد متفاوت این دستگاه‌ها، کاربردهای  متفاوتی را برای آن‌ها ایجاد کرده است. برای انتخاب مناسب بین دستگاه‌های  آون توستر، سولاردام و مایکروویو باید ابتدا با نحوه عملکرد، مزایا، معایب و  کاربرد هر کدام از آن‌ها به خوبی آشنا شوید. سپس بررسی کنید که کاربرد  کدام یک از دستگاه‌ها برای شما جذاب‌تر و مفید‌تر است.

تفاوت اتو بخار ،اتو مخزن دار و اتو پرس چیست؟

تفاوت اتو بخار ،اتو مخزن دار و اتو پرس چیست؟

اتو بخار یکی از لوازم پر استفاده در هر خانه ای است.  انتخاب صحیح این وسیله می تواند ، زمان زیادی را روزانه برای شما صرفه جویی  کند و اتو کردن لباس را از یک کار خسته کننده به عملی لذت بخش تبدیل نماید.شاه کلید اصلی در یک خرید اتو ی موفق تحلیل نیاز های شخصی و تطابق آن با ویژگی های محصول است.

آشنایی با سبک های دکوراسیون داخلی

آشنایی با سبک های دکوراسیون داخلی

خانه محلی برای آرامش است. همه افراد  دوست دارند تا بعد از گذراندن یک روز پرمشغله به خانه‌ای پر از آرامش و  دل‌نشین برگردند و بتوانند در خانه به آرامش برسند. علاوه بر پاکیزگی و  نظافت منزل که به برقراری آرامش کمک می‌کند، موارد دیگر نیز وجود دارند که  موجب می‌شوند تا آرامش به خانه شما برگردد. یکی از مهم‌ترین مسائلی که موجب  برقراری آرامش می‌شود، سبک‌های دکوراسیون و سبک طراحی داخلی منزل شما است.  سبک‌های دکوراسیون انواع مختلفی  دارد و هر کدام از انواع سبک طراحی داخلی، از طراحی مدرن گرفته تا سبک  کلاسیک، برای فردی خوشایند است. با توجه به انواع مختلف سبک‌های دکوراسیون  بهتر است منزل خود را به گونه‌ای که با روحیات شما مطابقت دارد، بچینید  و  سبک طراحی داخلی را طوری انتخاب کنید تا از حضور در منزل لذت بیشتری ببرید. بهتر است از متخصصان این رشته کمک بگیرید،  ولی می‌شود قبل از مراجعه به متخصصین، کمی اطلاعات خود را در این زمینه  بالا ببرید تا با اندکی دانش بهتر تصمیم بگیرید و از قبل از سفارش بتوانید  سبک دکوراسیونی را که با روحیاتتان سازگار است، تشخیص دهید.

راهنمای چیدمان جهیزیه عروس

راهنمای چیدمان جهیزیه عروس

بی‌شک یکی از زیباترین و درعین‌حال چالش‌برانگیزترین مراحل پیش از برگزاری  جشن عروسی، چیدمان جهیزیه عروس است. این مرحله برای بسیاری از خانواده‌ها  معنا و اهمیت ویژه‌ای دارد. در بسیاری از خانواده‌ها رسم به این صورت است  که خویشاوندان باید پس از جشن عروسی یا در مراسمی مجزا، جهیزیه عروس را  بررسی کنند. به همین دلیل خانواده عروس با وسواس و حساسیت خاصی این مرحله  را می‌گذراند. به خاطر داشته باشید جهیزیه، وسایل زندگی عروس و داماد است؛ همان طور که  موقع انتخاب خانه، باید نظر عروس پرسیده شود، برای انتخاب جهیزیه هم باید  نظر داماد را دانست. آنچه بايد در اين مورد به آن توجه كنيد استفاده به اندازه از تزيينات است.  گاهی وقت ها ذهن نياز به يك آرامش نسبي دارد؛ يک فضای شلوغ پر از رنگ ها و  وسايل در هم و بر هم آرامش شما را بر هم خواهد زد. پس تعادل را در روزهای  زندگی تان فراموش نكنيد و توجه داشته باشيد سليقه محبوب تان در تک تک عناصر  اين خانه بايد دخيل باشد.

راهنمای گام به گام خرید جهیزیه

راهنمای گام به گام خرید جهیزیه

پاسخ مثبت دختر خانم به خواستگار معمولا آغازگر یک چالش جدی برای دختر و خانواده اش می باشد. از این لحظه به بعد هست که  خرید جهیزیه به یک پروژه مهم تبدیل می شود. البته در نقاط مختلف کشور و نوع فرهنگ و عرف منطقه گرفتن کل جهیزیه یا بخشی  از آن ممکن است به عهده داماد باشد. ولی این هم در اصل ماجرا و سخت بودن خرید جهاز تغییری ایجاد نمی کند و همچنان ضروری  هست تا با حوصله و دقت کافی این مرحله را پشت سر بگذارید. در این مطلب به صورت قدم به قدم مراحل خرید جهیزیه را بیان می  کنیم و تلاش می کنیم بزرگ ترین سوال هایی که اکثر عروس خانم ها در طول تهیه جهیزیه برایشان به وجود می آید را پاسخ  بدهیم.

راهنمای خرید فرش

راهنمای خرید فرش

فرش در خانه اکثر ایرانی ها یکی از وسایل ضروری خانه به حساب می آید.اگر  شما قصد خرید فرش برای منزلتان دارید پیشنهاد میکنیم ابتدا این مطلب را  بخوانید تا در نهایت با وجود تنوع بسیار طراحی و نقشه فرش در بازار دچار  سردرگمی نشوید.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...